4 Aralık 2014 Perşembe

ÇOCUK DA YAPARIM KARIN KASI DA!


Bugün size bana ilham veren ve eminim sizi de etkileyecek bir kadından bahsetmek istiyorum. Gökçen Arıkan...

Onunla benim eskiden spor yaptığım bir salonda tanışmıştık. Eğitmenlik yapıyordu. Klasik spor eğitmeni hanımefendiler gibi incecik ve sinir bozucu bir fiziği vardı.(kabul edin hanımlar hepimiz kadın hocaların popolarına bakıp sinir oluyoruz) 

Çok sohbet etme şansımız olmasa da güleryüzlü ve pozitif biri olarak anımsıyorum onu. Aradan yıllar geçti ve Gökçen ile Facebook'ta karşılaştık. 

o da evliler kervanına katılmış ve anne olmuş. 4 yaşına bir kızı 2 yaşında bir oğlu var. Ve sıkı durun bombayı patlatıyorum: Hala karın kasları var! poposu hala hepimizi kıskandıracak şekilde!

Hemen sorum: Ne yaptın? diye..O da meğer hamile hanımlara bunun sırrını öğretiyormuş. Evet, kendisi şu an bir life coach. Yani sizin spor programınızı beslenmenizi ve motivasyonunuzu kontrol altında tutuyor. Özellikle bebekli hanımlar ve bebek bekleyenlerle çalışıyormuş. Yakın bir zamanda anne olmayı düşünmüyorum ama aranızda düşünenler varsa Gökçen Arıkan'a Facebook'tan ulaşabilirsiniz. İnstagramda da fit_anne ismiyle bir hesabı var.

Aşşağıda Gökçen'in sinir bozucu güzellikte fotoğraflarını paylaşıyorum. Hep beraber söyleyelim: "Çocuk da yaparım karın kası da!"


1 yorum:

  1. 'ziyaretçiler / takipçiler' zamazingosundan eklemelisin bloguna; -ki yazdıkların takip edilebilsin..

    YanıtlaSil