31 Ocak 2016 Pazar

RADYO GÜNLERİ


    

    Efendim, eminim aranızda bilenlerin sayısı daha fazladır ama bilmeyenler için bir kez de buradan duyurayım: Bendeniz bir süredir radyocu olma yolunda ilerliyorum. Yukarıdaki fotoğraf da radyo ile alakalı verdiğim röportajlar için çekildi zaten...
    Lise arkadaşım Tolga Pozam ki kendisi deneyimli bir radyocudur sayesinde yolum Radionair ile kesişti. Programa konuk oldum akabinde de el sıkıştık ve perşembe-salı günleri program yapmaya başladım.
    Radionair çok genç bir ekibin, hayat enerjisi sektörün karanlık tarafıyla lekelenmemiş bir ekibin radyosu. O yüzden ben de kendimi gazetecilik ve televizyonculuk yıllarına ilk başladığım zamandaki gibi enerjik ve saf hissediyorum.
   Ayak oyunları, kıskançlıkla beslenen sözüm ona dostluklar, zoraki gülümsemeler ve sahte alkışlar yok. Herşey içten geldiği gibi, herşey gerçek.
   Radyo oldum olası merak ettiğim, bazen kendi kendime "Keşke yapsam" dediğim bir şeydi. Allah nasip etti. Çok rahatım zira istersem pijamayla da yayın yapabiliyorum. 
   Salı ve Perşembe günleri 16.00-18.00 arasında yayınlanan programımın adı "ÇİNİ MÜREKKEBİ". Bu, Milliyet gazetesindeki köşemin de adı idi. Uğuruna inanıyorum. Tamam tamam sadece uğuruna inandığımdan değil. Patentini de aldım, ondan:) 
   Konuklu sohbet programı yapıyorum. Aslında TV'de yaptığımdan pek farkı yok (Bu defa partnerim yok başbaşayız o ayrı:))) ) Konuklarımı tiyatroculardan ve ses sanatçılarından seçmeye gayret ediyorum. Ama ileride uzman hekimleri ve yazarları da duyacaksınız. 
Uzun lafın kısası kimi merak ediyorsam, kimle karşılıklı gülmek ve güzel vakit geçirmek istiyorsam onu konuk ediyorum. 
   Ne zaman Tv yapacaksın? diyorsunuz. Merak etmeyin, pes etmedim. Yakında Tv'den de buluşacağız. Bende bu çene sizde bu sevgi olduğu sürece BİZ AYRILAMAYIZZZZZZ
   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder